VIII ZLOT GRYFONIKÓW
VIII ZLOT Gryfoników

VIII ZLOT GRYFONIKÓW

Miłośnicy Gryfoników! Zapraszamy na tradycyjne doroczne spotkanie wakacyjne.
VIII ZLOT GRYFONIKÓW odbędzie się 27 czerwca 2020 roku, w sobotę, na terenie Ośrodka wypoczynkowego „Iłki” w Swolszewicach Małych, nad Zalewem Sulejowskim.

Osoby pragnące przyjechać na dłużej powinny zarezerwować domek u właścicielki, pani Teresy Gaworek (nr. tel. 502-400-268). W rozmowie należy poinformować, że jest się uczestnikiem Zlotu Gryfoników. Opłata za dobę wynosi – 60 zł osoba dorosła, 30 zł dziecko do lat 13 oraz 5 zł pies.

Komunikat – Zlot Gryfoników

Przy okazji od razu informujemy, że uczestnicy Zlotu przebywające na terenie ośrodka bez zakwaterowania będą zobowiązane do wniesienia na rzecz właścicieli opłat – 15 zł osoba dorosła, 10 zł dziecko do lat 13. Za psa nie będzie pobierana opłata.

Więcej informacji można znaleźć na FB , lub kontaktując się bezpośrednio z nami


Zobacz zdjęcia ze zlotu

27 czerwca 2020 roku – Ośrodek wypoczynkowy „Iłki” w Swolszewicach Małych, nad Zalewem Sulejowskim.

Opublikowany przez Zlot Gryfoników Sobota, 4 lipca 2020
Opublikowane przez
Waldemar Kościan
Dołącz do dyskusji

Waldemar Kościan

Wieloletni członek ZKwP Oddział w Łodzi, właściciel hodowli gryfoników "Hell on Wheels" i twórca portalu o gryfonikach. Technik weterynarii, dyplomowany zooopsycholog, uczestnik kursów trenerskich i instruktorskich z behawiorystyki psów. Organizator szkoleń z groomingu i handlingu oraz współorganizator Zlotów Gryfoników w Polsce.

Opieka prawna

Naszą hodowlą opiekuje się od strony prawnej Kancelaria Radcy prawnego Rafała Królikowskiego ul. Kilińskiego 177, 90-353 Łódź, www.krwp.pl