World Dog Show & German Winner Show 2017
gryfonik-belgijski-lowa0008-3

World Dog Show & German Winner Show 2017

Gryfonik belgijski Lowa

Wystawa ta była dla nas wielkim przeżyciem, zobaczyć tyle gryfoników w jednym miejscu, spotkać się ze znajomymi właścicielami i hodowcami z całego świata .
Jako jedyni reprezentowaliśmy Polskę wśród gryfoników belgijskich najwięcej było ich z Rosji , Szwecji, Czech ale były też gryfoniki z Danii i Włoch.

Pierwszy dzień wystawy możemy uznać za udany, oceniał nas sędzia z Niemiec WALTER JUNGBLUT. Gryfonik belgijski Kelen’S Grif Inspektor Juve (Lowa) w klasie championów otrzymał ocenę Doskonałą, lokatę 2 oraz RES VDH-CAC

Drugi dzień wystawy był dla nas lekkim zaskoczeniem 🙂 Lowa w klasie championów od polskiego sędziego JANUSZA OPARY jako jedyny otrzymał ocenę bardzo dobrą i to nie jest żaden żart ! ….

Zawsze mówię że przegrani po swojej porażce znajdują dziesiątki wytłumaczeń czemu akurat to oni przegrali, często snują też różne teorie spiskowe. Ja tego nie będę robił, zdaje sobie sprawę że tak naprawdę żaden hodowca czy właściciel (więc ja również) nie jest w 100% obiektywny w stosunku co do swojego psa.

Zamiast komentarza wrzucam fotki i filmiki 🙂

Kina jestem z Ciebie bardzo dumny 🙂

Ocena psów – Gryfonik belgijski

Niemcy erband für das Deutsche Hundewesen organizacja kynologiczna uznana przez FCI

Opublikowane przez
Waldemar Kościan
Dołącz do dyskusji

Waldemar Kościan

Wieloletni członek ZKwP Oddział w Łodzi, właściciel hodowli gryfoników "Hell on Wheels" i twórca portalu o gryfonikach. Technik weterynarii, dyplomowany zooopsycholog, uczestnik kursów trenerskich i instruktorskich z behawiorystyki psów. Organizator szkoleń z groomingu i handlingu oraz współorganizator Zlotów Gryfoników w Polsce.

Opieka prawna

Naszą hodowlą opiekuje się od strony prawnej Kancelaria Radcy prawnego Rafała Królikowskiego ul. Kilińskiego 177, 90-353 Łódź, www.krwp.pl